انواع سوله صنعتی

سازه پیش ساخته
سازه پیش ساخته
اکتبر 11, 2019
مزایای سوله
اکتبر 11, 2019
سوله صنعتی

همانطور که می دانید سوله صنعتی انواع مختلفی دارد و برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات سوله ها آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص فواید ساخت سوله در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه انواع سوله صنعتی به دست آورید.

در اینجا می خواهیم شما را با انواع سوله صنعتی آشنا کنیم با ما همراه باشید.

انواع سوله های صنعتی

از کارگاه ها گرفته تا انبارها و آشیانه های هواپیما برای هر صنعتی انواع سوله صنعتی وجود دارد و بسیاری از این صنایع بدون آنها نمی توانند تجارت کنند.

سوله های تولیدی

تأسیسات انبارداری در مقیاس بزرگ برای پردازش و نگهداری دانه های برداشت شده یا سایر محصولات قبل از آماده شدن برای حمل و نقل ضروری است.

به دلیل فسادپذیری محصول، مهم است که این ریخته ها با محافظت نهایی در ذهن ساخته شوند تا هم کیفیت و هم سودآوری آن تضعیف نشود.

بنابراین، چگونه می توانیم به یک سوله فعال دست پیدا کنیم؟

تمامی سوله های را باید قوی و هوشمندانه می سازیم.

نکات مهم در ساخت سوله های تولیدی

در این دو نوع از انواع سوله صنعتی ستون و خرپا کاملاً گالوانیزه هستند. آنچه این امر را بسیار مهم می کند این است که طبق اعلام انجمن گالوانیزه های آمریکایی، در یک محیط روستایی، فولاد با متوسط ​​3.00 میلیون پوشش زینک تا 100 سال به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد! در یک محیط صنعتی، آنها بیش از 70 سال عمر می کنند.

سوله های باید کاملاً مهندسی شده باشند تا بتوانند در دوام طولانی داشته باشند. از هرگونه طراحی و قوانین و مقررات ساختمانی پیروی می کنید تا از ماندگاری و اثربخشی ریخته شده شما اطمینان حاصل شود.

ساخت سوله صنعتی

سوله مخصوص هواپیما

ارزش دلار و اهمیت ایمنی هواپیماهای تجاری به معنای محافظت از آنها در برابر عناصر و دسترسی غیرمجاز یا مزاحمان است.

هواپیماهای قابل حمل هواپیما با امکان در اختیار قرار دادن هر چیزی از کوچکترین هواپیمای کوچک تا هواپیماهای نظامی یا تجاری، با داشتن دهانه های جانبی و جلو فوق العاده گسترده ای دارند و درهای کشویی را به منظور اطمینان از ایمن بودن هواپیما در داخل و خارج از میله ها مشخص می کنند.

آنها همچنین به طور معمول دارای درهای دسترسی پرسنل و درهای غلتکی جداگانه برای لیفتراک و سایر وسایل نقلیه کوچک هستند. برای برخی از عملیات ها، یک خلیج کارگاه محصور یا منطقه اختصاصی می تواند انجام امور مربوط به تعمیر و نگهداری و بازرسی را آسان کند.

منتظر آپدیت جدید این مقاله باشید تا با سایر نمونه های سوله صنعتی آشنا شوید.

سوله فوق سبک دست دوم ، قیمت اسکلت سوله ، طراحی سوله صنعتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =