قیمت سوله

سوله ارزان
سوله ارزان
آوریل 28, 2020
سوله سازی
سوله سازی
می 5, 2020
قیمت سوله

بدون شک یکی از مهم ترین مسائل برای افرادی که تصمیم به استفاده از سوله برای کسب و کار خود می گیرند، قیمت سوله می باشد. البته باید در نظر گرفت که هزینه ساخت و ساز با توجه به قیمت سوله بسیار ارزان تر از هزینه ساخت و سازهای دیگر می باشد. قیمت سوله به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به این عوامل تعیین می گردد. اولین و مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت سوله نیز نوع کاربرد سوله است که برای چه کسب و کاری ساخته خواهد شد.

عوامل موثر در قیمت سوله

همان طور که گفتیم عوامل مختلفی در برآورد قیمت سوله تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل موثر در قیمت سوله می توان به محل احداث سوله ، میزان تراکم خاک ، نوع اقلیم محل اجرای سوله (شرایط آب و هوایی) ، وزن سوله ، ابعاد سوله ، نوع کاربرد سوله ، نوع متریال مصرفی در ساخت سوله ، بارهای وارد بر سوله مانند جرثقیل ، نیروهای وارد بر سوله مانند باد ، برف و زلزله ، ابعاد دهانه سوله ، ماشین آلات و ابزارآلات، پوشش سقف و بدنه سوله و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

به عنوان مثال هر چه وزن سوله بیشتر باشد، قیمت سوله نیز بالاتر است. همینطور در مناطق گرمسیری که بارش برف وجود ندارد، سوله سبک تر ساخته شده و قیمت سوله نیز کمتر می شود؛ ولی در مناطق سردسیر و برفی باید سوله سنگین ساخته شود تا تحمل وزن برف بر روی سقف سوله را داشته باشد و در نتیجه قیمت سوله نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت سوله

قیمت ستون سوله

سوله از اجزای مختلفی ساخته می شود. یکی از اجزای مهم در ساخت سوله، ستون است که در قیمت سوله تاثیرگذار می باشد. قیمت ستون سوله نیز به عوامل مختلفی از جمله ضخامت و طول و عرض و … بستگی دارد. بدیهی است هر چه ضخامت ، طول و عرض ستون بیشتر باشد، قیمت ستون سوله نیز بیشتر می شود. البته لازم به ذکر است که این ستون ها وزن کمی داشته و از نظر قیمت ستون سوله بسیار مقرون به صرفه می باشند.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سوله و قیمت ستون سوله با ما تماس بگیرید.

قیمت سوله چادری

سوله چادری سوله پیش ساخته ای است که برای پوشاندن سقف و بدنه آن از چادر استفاده می شود. سوله چادری بیشتر به عنوان محل برگزاری اجتماعات عمومی مانند جشن ها و در باغ ها و تالارها به کار برده می شود. از مزیت های سوله چادری می توان به نصب سریع ، پوشش گسترده و هزینه پایین اشاره کرد و از معایب آن عدم امکان استفاده برای هر کمسب و کاری می باشد. برای اطلاع از قیمت سوله چادری می توانید با شرکت مهندسی رهنما سازه پارس در تماس باشید.

قیمت هر متر مربع سوله سبک ، قیمت سوله شیراز ، قیمت سوله در شیراز ، قیمت دیوار کشی سوله ، فرمول محاسبه وزن سوله ، هزینه ساخت سوله گلخانه ، هزینه ساخت سوله برای تالار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =