سوله ارزان

سوله سبک
سوله سبک
آوریل 27, 2020
قیمت سوله
قیمت سوله
می 3, 2020
سوله ارزان

این روزها راه اندازی هر کسب و کاری نیازمند سرمایه ی اولیه است. سرمایه ای که پاسخگوی هزینه خرید یا اجاره محل کار ، هزینه تاسیسات و تجهیزات ، هزینه تبلیغات ، هزینه نیروی کار و … باشد. در این میان یکی از راه هایی که می تواند این هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد؛ استفاده و ساخت سوله ارزان برای محل کار می باشد. بدون شک ساخت سوله برای راه اندازی کسب و کار نسبت به اجاره یا خرید ساختمان بسیار به صرفه تر می باشد.

شرکت مهندسی رهنما سازه پارس مجری ساخت انواع سازه و سوله با اتصالات پیچ و مهره می باشد و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ساخت این سوله ها را انجام داده و یکی از مدعیان ساخت سوله ارزان در کشور می باشد.

چگونه سوله ارزان بسازیم؟

اما سوله ارزان چگونه ساخته می شود؟ سوله ارزان ارتباط مستقیمی با وزن سوله دارد. هر چه وزن سوله کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر است؛ در واقع هر چه سوله سبک تر باشد، ارزان تر است. سوله سبک و ارزان یکی از ویژگی های مهم سوله های صنعتی است که مورد توجه بسیاری از افراد می باشد.

در سوله ارزان به دلیل اینکه از آهن و فولاد کمتری استفاده می شود، قیمت آن نیز پایین تر است و امکان نصب و جا به جایی سریع و آسان برای آن میسر می گردد.

ارزانترین سوله

در واقع ارزانترین سوله ها سوله های UBM هستند که در ساخت آنها از هیچ گونه پیچ و مهره ای استفاده نشده و در نتیجه وزن آن کمتر شده و ارزانترین سوله محسوب می شود. اما سوله UBM را نمی توان برای تمام کسب و کار ها به کار برد. سوله تیر ورقی یا همان سوله صنعتی را نیز می توان با استفاده از آهن کمتر، کم وزن نموده و بنابراین از قیمت پایین تری برخوردار شد.

ساخت سوله ارزان در شیراز

شرکت مهندسی رهنما سازه پارس یکی از شرکت های برتر و با تجربه در زمینه ساخت سوله ارزان در شیراز می باشد. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت انواع سازه ، سوله و اسکلت فلزی مفتخر به انجام بیش از 500 پروژه بزرگ و موفق می باشد. پس با خیال آسوده ساخت سوله ارزان در شیراز را به ما بسپارید.

سوله ارزان در شیراز ، سوله ارزان شیراز ، ساخت سوله ارزان ، ساخت سوله ارزان شیراز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + ده =