ساخت سوله

آیا می دانید ساخت سوله صنعتی چه کارایی ها و مزیت هایی می تواند داشته باشد؟ در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص مزایای ساخت سوله صنعتی در اختیارتان قرار دهیم.

سایبان های صنعتی یکی از بهترین سرمایه گذاری های املاک و مستغلات موجود است. بازده سرمایه گذاری آنها در مقایسه با ساختمان های آجری و ملات به قدری برتر است که در مورد پتانسیل آنها هیچ سوالی وجود ندارد. حتی در برابر سرمایه گذاری استاندارد املاک و مستغلات یک خانه، ریخته های صنعتی مزایای بیشتری را ارائه می دهند.

برای ساخت سوله به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ همانطور که می دانید ساخت سوله به دانش و آگاهی مخصوص به خود نیاز دارد و برای انجام این نوع پروژه ها لازم است تا حتما از افراد کارشناس و ماهر در این زمینه کمک گرفته شود.

در اینجا می خواهیم شما را با انواع سوله آشنا کنیم تا بتوانید هنگام ساخت سوله بهترین تصمیم را بگیرید.

سوله

آشنایی با انواع سوله

سوله ها در شکل ها و اندازه های مختلفی برای کاربردهای مختلف به وجود می آیند، اما پس از همه استفاده ها و نام های مختلف، دو نوع اصلی سایبان ها محبوب ترین در نظر گرفته می شوند: قاب پورتال رول شده سرد و ریخته گری فولادی ساختاری.

فریم سوله چرخشی سرد متداولترین نوع ریخته شده پیش ساخته است. معمولاً به عنوان یک کیت وارد می شود و سازنده آن را روی ملک شما مونتاژ می کند. ساختار اصلی این نوع ریختن، قاب سوله نامیده می شود. این ماده حاوی پالینک های نورد شده، باتوم، تیره، براکت و کلاه بالا است. انواع سوله های فریم پرتویی با رولت سرد دارای روکش و چشمک می زنند.

در یک قاب سوله با رولت سرد، قایق ها و ستون ها حاوی پارلین هایی هستند که از بخش C نورد سرد تشکیل شده اند. کارخانه های پاکسازی توسط سوله های ساخته شده ای ساخته می شوند که مجامع را به هم وصل می کنند. پس از ایستادن قاب های پرتال، اعضای دیوار و سقف اضافه می شوند.

مهمترین مزیت این نوع ریخت و دلیل محبوبیت آن این است که بسیار کارآمد است، به راحتی قابل حمل است و بدون داشتن تجهیزات تخصصی زیادی می توان آن را در محل قرار داد.

فولاد سازه بسیار سنگین است و به مونتاژ تجهیزات سنگین احتیاج دارد. مونتاژ سریع است زیرا فولاد از پیش ساخته شده و به راحتی پیچیده می شود و سیم ها بسیار قوی هستند.

برای ساخت سوله با مناسب ترین قیمت ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مدت زمان ساخت سوله

مدت زمان ساخت سوله به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابعاد سوله ، متراژ سوله ، ارتفاع دهانه سوله ، شیب سقف سوله و بسیاری موارد دیگر هستند که تعیین کننده مدت زمان ساخت سوله می باشند. از طرفی ساخت سوله مراحل مختلفی دارد که شامل ساخت سوله ، اجرای سوله و پوشش سوله می شود. به طور تقریبی می توان گفت مدت زمان ساخت سوله حداقل یک ماه می باشد.

سوله ، ساخت سوله با کمترین هزینه ، قرارداد ساخت سوله ، ارزانترین روش ساخت سوله ، ساخت سوله با قوطی ، ساخت سوله دو طبقه ، هزینه ساخت سوله دو طبقه ، هزینه ساخت سوله مرغداری ، ساخت سوله در شیراز ، ساخت سوله شیراز ، سوله شیراز ، سوله در شیراز