اجرای سوله

نصب سوله
نصب سوله
ژوئن 8, 2020
اجرای سوله

اجرای سوله از ابتدا تا انتها شامل مراحل مختلفی می گردد و رعایت نکات و استاندارد ها در هر مرحله نیز اهمیت ویژه ای دارد. یکی از نکات قابل توجه در اجرای سوله برنامه ریزی و مکتوب کردن آن است که در موفقیت پروژه تاثیر بسزایی دارد. هر شرکت سوله سازی حرفه ای باید این نکته را رعایت کرده تا یک اجرای سوله موفق داشته باشد. علاوه بر این داشتن برنامه ریزی مکتوب کمک می کند تا اجرای سوله با هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری صورت پذیرد.

شرکت رهنما سازه فولاد صنعت نیز به عنوان یکی از بهترین شرکت های ساخت سوله در ایران و شیراز این نکته را سر لوحه کار خود قرار داده و در تمام پروژه های خود این مسئله را رعایت خواهد کرد. بنابراین شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر اجرای سوله مورد نظر خود را به ما بسپارید.

مراحل اجرای سوله

در ابتدای اجرای سوله باید از زمین مورد نظر جهت احداث سوله بازدید به عمل آمده و جنس خاک و میزان تراکم آن بررسی شود. بر این اساس نیز نقشه سوله طراحی و پس از طراحی نیز ساخت سوله انجام خواهد شد. در آخر نیز نوبت به نصب سوله می رسد.

اجرای سوله

مراحل اجرای سوله را به صورت موردی می توان به صورت زیر بیان نمود :

  • بازدید از زمین
  • طراحی سوله
  • خرید اجزای سوله
  • ساخت سوله
  • آماده سازی محل اجرای سوله
  • حمل سوله به محل پروژه
  • نصب سوله

اجرای سوله سبک

همانطور که در مقاله سوله سبک بیان نمودیم، هرچه فولاد کمتری برای اجرای سوله به کار رود ، وزن آن نیز سبک تر شده و می توان اجرای سوله سبک را به انجام رساند. هر چند که سوله های صنعتی که با فولاد تولید می شوند وزن بیشتری نسبت به سایر سوله ها دارند.

اجرای سوله

اجرای سوله صنعتی

اجرای سوله صنعتی توسط پیچ و مهره و یا جوشکاری انجام می شود. به این صورت که فولادهای ساخته شده یا به وسیله جوش و یا به وسیله پیچ و مهره با توجه به طراحی سوله به یکدیگر متصل شده و اجرای سوله صنعتی انجام می گردد. سوله صنعتی سوله هایی هستند که توسط فولاد ساخته شده و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. علاوه بر این بسیار مقرون به صرفه تر از سازه های بتنی بوده و در ساخت برج ها و آسمان خراش ها نیز می توان از آنها استفاده کرد.

اجرای سوله در شیراز ، اجرای سوله شیراز ، اجرای سوله فلزی ، اجرای سوله بتنی ، اجرای سوله مرغداری ، اجرای سوله ورزشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =